فرم درخواست

با پر کردن فرم سفارش مقابل به سرعت قرارداد خود را منعقد کنید

درباره ما

About ThemeXpert

گروه چابک وب با تکیه بر تجربه 7 ساله در زمینه طراحی و مدیریت و بهینه سازی وب سایت بصورت رسمی فعالیت خود را از سال 94 آغاز نمود .

اهداف گروه چابک وب :

چابک وب از سرآغاز فعالیت خود ، صداقت کاری را سر لوحه کاری خود قرار داده و در این راستا سیاست های کاری خود را به صراحت اعلام میدارد .

قوانین اصلی و سیاست های کاری :

1.بستر طراحی :

ما بهترین متخصصین را در زمینه برنامه نویسی و کد نویسی با انواع زبان های تحت وب را بکار گرفته ایم ، اما پیش فرض طراحی های خود را بر بستر cms ها قرار داده ایم . در سالیان ابتدایی ظهور cms ها اعتماد به این سیستم ها در وضع مطلوبی قرار نداشت ، اما امروزه به جرئت cms ها از بسیاری از لحاظ بر برنامه نویسی از پایه ارجحیت و اولویت دارند ، که با مطالعه بند های بعدی بیشتر از این مزایا سخن خواهیم گفت .

2.زیبایی در طراحی :

داشتن وب سایتی زیبا و شکیل از ابتدایی ترین ملزومات یک وب سایت بوده که در نگاه اول مورد توجه بازدید کنددگان قرار می گیرد ، چابک وب با بکارگیری گرافیست های حرفه ای و خلاق زیبایی هرچه بیشتر وب سایت های متقاضیان محترم را تامین می نماید .

3.امکانات طراحی : پیشتر اشاره شد که در چابک وب برنامه نویسان مجربی کنار هم گرد آمده اند تا تمامی امکانات مورد نیاز و تقاضای مشتریان گرامی را فراهم آورند ، بنابراین هیچ گونه محدودیتی در سفارش امکانات مورد نیاز شما وجود نداشته و تمامی بسترهای طراحی ، آماده ی ارائه به شما مشتریان محترم می باشد .

4.سرعت طراحی :

اصلی ترین و پایه ای ترین بنیان تشکیل چابک وب ، چابکی و سرعت عمل توام با نهایت دقت و کیفیت می باشد ، ما برای زمان شما اهمیت و احترام بسیاری قائلیم و سرعت عمل یکی از مهم ترین اصول کاری ماست

5.هزینه های طراحی :

بدلیل تسلط کامل طراحان ما به cms ها همواره استفاده از سیستم های مدیریت محتوا را در اولویت پیشنهاد به مشتریان محترم قرار میدهیم که در صورت توافق و تایید متقاضیان گرامی هزینه های طراحی نسبت به سایر همکاران مشابه ما بسیار کمتر و برای کاربران بسیار مقرون بصرفه تر خواهد بود بطور مثال یک سایت فروشگاهی مدرن و شکیل هزینه ی تقریبی 10 میلیون تومان را خواهد داشت در صورتی که با استفاده از این سیستم ها این هزینه به 20 درصد مبلغ تقلیل یافته و نهایتا هزینه ی زیر 2 میلیون تومان را برای متقاضیان محترم بهمراه خواهد داشت .

در پایان ذکر این نکته ضروریست که کلیه ی خدمات گروه تخصصی چابک وب با تایید اصناف مربوطه و کلیه ی مراجع ذیربط بوده و پیرو قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد .

با آرزوی سربلندی و بهروزی تمامی ایرانیان عزیز ، همواره موفق و پیروز باشید .